Jak pobrać muzykę z Youtube?

Jesteś fanem muzyki? Często słuchasz jej za pomocą serwisu internetowego Youtube? Chciałbyś jednak mieć możliwość pobrania swoich ulubionych utworów muzycznych z tej strony? Nie masz jednak pojęcia w jaki sposób i czy w ogóle da się to zrobić? Szukasz sprawdzonych i praktycznych porad w tym temacie? Jeżeli tak, to z pewnością zainteresuję Cię właśnie ten tekst. Dzięki niemu pobieranie treści z Youtube nie będzie już nigdy stanowiło dla Ciebie jakiegokolwiek problemu. Serdecznie zapraszamy Cię do jego lektury!

Pobieranie treści z Youtube – pobieranie piosenek z Youtube

Youtube jest bez wątpienia jedną z najbardziej popularnych i najczęściej odwiedzanych stron internetowych na świecie. To właśnie za jego pośrednictwem każdy użytkownik sieci ma możliwość przesłuchania milionów piosenek oraz obejrzenia ogromnej ilości filmików. Serwis nie daje jednak możliwości pobierania takich treści. Dla wielu osób jest to jednak duży problem. Na szczęście pobieranie piosenek z Youtube nie jest wcale skomplikowane i nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy. Wystarczy, że w wyszukiwarkę internetową wpiszemy hasło pobieranie piosenek z Youtube czy też pobieranie filmów z Youtube. Naszym oczom ukaże się co najmniej kilkadziesiąt stron, które umożliwiają tego typu usługę. Co najważniejsze większość z tych stron jest w 100% darmowa. Oczywiście w związku z tym, że za pobieranie takich treści nie są naliczane żadne opłaty, to zostały wprowadzone pewne ograniczenia co do ilości pobieranych utworów. Wszystko zależy od strony internetowej, ale najczęściej w ciągu kilkunastu minut można ściągnąć ograniczoną ilość piosenek czy filmów.

Pobieranie filmów z Youtube – tak samo proste

Jeżeli chodzi o pobieranie filmów z Youtube to sytuacja jest prawie taka sama jak w przypadku pobierania piosenek. Należy jednak znaleźć taką stronę, która oferuje pobieranie treści o odpowiednim formacie – na przykład mp4. Wiele stron pozwala na pobieranie jedynie ścieżek dźwiękowych, dlatego należy dokładnie sprawdzić i zapoznać się ze stroną internetową, z której mamy zamiar skorzystać. W przeciwnym razie zamiast pobrania filmu na naszym komputerze pojawi się jedynie zapis ścieżki dźwiękowej z tego właśnie filmu. Jeżeli chodzi o opłaty to taka samo jak w przypadku stron umożliwiających pobieranie piosenek – większość jest darmowa.