Korony zębowe Pabianice

Leczenie zębów to bardzo często wieloetapowy proces, podczas którego po kontakcie ze stomatologiem trzeba jeszcze umówić się z protetykiem. To właśnie on wraz z lekarzem stomatologiem zajmuje się uzupełnieniem luk w łuku zębowym. Może zaproponować na przykład korony zębowe lub mosty, dzięki którym zęby będą wyglądały nienagannie.

Korony zębowe Pabianice

Doskonale wykonane korony zębowe Zduńska Wola imitują naturalny ząb. To właśnie dzięki temu po jego usunięciu, a także po leczeniu zęba, podczas którego spora część korony zostanie usunięta, stomatolog może odbudować ząb. Doskonale sprawdzają się do tego korony z porcelany. Korony zębowe Pabianice wykonywane są z materiałów najwyższej jakości, z wykorzystaniem technologii, które gwarantują doskonałą wytrzymałość. To właśnie dzięki temu korony zębowe Zduńska Wola mogą służyć przez kolejne dziesięciolecia, zapewniając pacjentowi komfort podczas codziennego spożywania posiłków.

Mocowanie korony zębowej

Porcelanowe korony zębowe mocowane są w różny sposób. Jeżeli udało się zachować system korzeniowy zęba, korony najczęściej mocowane są na specjalistycznych wkrętach. W przypadku, gdy ząb został całkowicie usunięty, istnieją inne możliwości, na przykład mocowanie korony na implancie zęba. Ten sposób daje najlepsze efekty, jeżeli chodzi o estetykę, aspekty wizualne, trwałość i komfort podczas użytkowania. Ząb prezentuje się tak, jakby był zębem naturalnym pacjenta i służy przez wiele lat. Korony zębowe Pabianice warte są obejrzenia.

Mosty zębowe Łask

Jeżeli w łuku zębowym brakuje więcej zębów, można zdecydować się na kolejne protetyczne rozwiązanie, jakim są mosty zębowe. Lekarz stomatolog oraz protetyk po przeanalizowaniu sytuacji konkretnego pacjenta dobiorą najlepsze rozwiązanie. Mosty zębowe mogą być mocowane na naturalnych zębach pacjenta lub na implantach zębowych. To drugie rozwiązanie będzie dobrym wyborem wtedy, gdy brakuje więcej zębów. W ten sposób można odbudować nawet cały łuk zębowy, zarówno górnym, jak też dolny. Chociaż to droższe rozwiązanie, bez wątpienia zapewnia ono dużo wyższy komfort podczas użytkowania. Jednym słowem pacjent nie musi martwić o to, że most zębowy będzie poruszał się na przykład podczas spożywania twardych pokarmów lub mycia zębów. Dla osób, które szukają estetycznych i wygodnych rozwiązań, mosty zębowe mocowane na implantach to najlepsza opcja.